Par mums Pakalpojumi Realizētie objekti Sadarbības partneri Kontakti

Par mums


SIA „SKA projekts” ceļu inženieru firma, kas veiksmīgi darbojas no 2006. gada. Pieredze un uzticīga attieksme pret savējo lietu dod mums iespēju īstenot sarežģītības un atbildības jebkādas pakāpes projektu izstrādāšanu. Liels uzsvars tiek likts uz projekta izpratni, klienta vēlmju un kopējā projekta un detaļu kvalitātes sasaisti. Radot kaut ko jaunu, mēs domājam ne tikai par to, kā tas tiks būvēts, bet arī kam un kāpēc tas tiks būvēts. Ir svarīgi, lai funkcionāls objekts būtu arī skaists un organiski iekļautos apkārtējā ainavā. Mūsu stiprā puse ir kvalitatīvi un noteiktajos termiņos padarīts darbs, kā arī esošo pakalpojumu klāsta nepārtraukta pilnveidošanās, nodrošinot konkurētspēju un klientu apmierinātību.

Mūsu tuvākais mērķis:

- kļūt ar izvēli "numurs viens" mūsējiem potenciāliem klientiem.
Kompānijas konkurētspēja - cenas un kvalitātes savienojuma optimāla izraudzīšana, aprēķināts uz jebkādu Pasūtītāju.

Mūsējs stils:

Individuāla pieeja pie Klienta:
Katrs Klients ir mūsēja vērtība, viņš pelna individuālu darbu, īpašu uzmanību, visu spēku un domu spriegumu, kā arī godbijīgas attiecības. Mēs tiecamies izrādīt Klientam pakalpojumu, kurš ir kvalitatīvs, iegaumējams viņam.

Komandu darbs, savstarpēja cieņa, augsta attiecību kultūra, savstarpēja palīdzība:
Mēs esam profesionāļu komanda, kā augstākais mērķis ir lietu sadarbības un uzticama partnera atmosfēras radīšana, gan iekšpus kompānijas kolektīva, gan ar mūsējiem klientiem un kolēģēm pa biznesu. Mēs sasniedzam to pateicoties profesionālu zināšanu pastāvīgai pilnveidošanai, ar labām un atsaucīgām attiecībām, uzmanību, pacietību.

Jauninājumu pieeja:
Savējā darbā mēs iesaistām pašas priekšējās zināšanas un tehnoloģijas, programmiskus produktus un servisus. Mēs atrodamies jauninājumu pastāvīgā meklējumā, kuri palīdz ikdienišķā darbā, atvieglina un paātrina viņu.

Mūsu darbinieki:
Mēs esam ieinteresēti labākajos līdzstrādniekos! Piedalāmies dažādos kursos un semināros. Firmas darbinieki - aktīva, enerģiska, kvalificēta komanda, kas nodrošina augstu darba kvalitāti un darba izpildi. Projektēšanas firma strādā sertificēti ceļu būvinženieri, transportbūvju institūta studenti un administrācijas darbinieki.

Copyright © 2008-2009 SKA PROJEKTS. All rights reserved.